Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 28.11.2009, 18:19
Przed momentem Legia wygrała i jest obecnie liderem ekstraklasy, coś czuje że jutro Wisła nie tylko powalczy z Odrą o to by powrócić na fotel lidera.

Wisła miała taką przewagę po za tym, z której nic nie zostało.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując