Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5888
Stary 28.11.2009, 15:20
wonski_eNHa napisał(a):Wyświetl post
Będzie surowa. Zbiórka na elewacje będzie prowadzona podczas meczy wiosennych do puszeczki

Ciekawe czemu nikt nie wpadł na takie zrobienie filmiku z budowy naszego stadionu:
http://www.youtube.com/watch?v=sFrlzEcedvU
Bo kibice cracovii tak sie jarają ta budową,że nie dlugo będziemy wiedziec jaki kolor miał stolec kierownika budowy...
Odpowiedz cytując