wonski_eNHa napisał(a):

Będzie surowa. Zbiórka na elewacje będzie prowadzona podczas meczy wiosennych do puszeczki 
Ciekawe czemu nikt nie wpadł na takie zrobienie filmiku z budowy naszego stadionu:
http://www.youtube.com/watch?v=sFrlzEcedvU
|
Bo kibice cracovii tak sie jarają ta budową,że nie dlugo będziemy wiedziec jaki kolor miał stolec kierownika budowy...