Pan Jotka napisał(a):

|
Sąd grodzki a nie rejonowy. Rzeczywiście rozprawa sie może odbyć w trybie zaocznym-tj,bez twojego udziału. Mandaty lepiej przyjąc gdzyż dolicza ci jeszcze koszta rozprawy. Ale jezeli nie przyjałes to może sz też liczyć na to , że ktoś oleje sprawe , gdzy takich jak ty jest duuuużo.
|
Oczywiście miałem na myśli tylko i wyłącznie Sąd Grodzki

Jeśli nie przyjął, to równoznaczne jest to z podważeniem decyzji wydającego mandat, a takich spraw oni nie puszczają, uwierz mi. Za nieprzyjęty mandat ściga Komornik Sądowy a za przyjęty tylko i wyłącznie Urząd Skarbowy taka jest różnica.