Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12651
Stary 28.11.2009, 15:11
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Sąd grodzki a nie rejonowy. Rzeczywiście rozprawa sie może odbyć w trybie zaocznym-tj,bez twojego udziału. Mandaty lepiej przyjąc gdzyż dolicza ci jeszcze koszta rozprawy. Ale jezeli nie przyjałes to może sz też liczyć na to , że ktoś oleje sprawe , gdzy takich jak ty jest duuuużo.
Oczywiście miałem na myśli tylko i wyłącznie Sąd Grodzki
Jeśli nie przyjął, to równoznaczne jest to z podważeniem decyzji wydającego mandat, a takich spraw oni nie puszczają, uwierz mi. Za nieprzyjęty mandat ściga Komornik Sądowy a za przyjęty tylko i wyłącznie Urząd Skarbowy taka jest różnica.
Odpowiedz cytując