Tak napewno bedzie kasa jak teraz ustawe antyhazardowa podpisali i wiele klubów nie bedzie miało kasy od buków . tak dalej panowie politycy , zabroncie wszystkiego , najlepiej zamknijcie wszystko i zeby nic nie było , ten Kononowicz to jakis jasnowidz musiał byc

przewidział wszystko .