|
Junior Member
Offline
|
#1154

28.11.2009, 14:17
|
Witam
Zapraszam do cs manager:
CSM to manager Counter-Strike'a gdzie będziesz odpowiedzialny za całą CS-ową drużynę, personel oraz tygodniowe przychody i wydatki.
Twoją pracą jest odnalezienie co potrzebuje udoskonalenia w Twoim klanie, nad czym musisz pracować. Przeglądając poszczególne sekcje możesz zarządzać swoimi graczami, finansami, personelem, taktykami, meczami i wiele więcej!
Czy będziesz utrzymywał się na szczycie i awansował do wyższych dywizji, czy inne klany będą dla Ciebie zbyt dużym wyzwaniem, i będziesz spadał do niższych lig - pracuj nad poprawieniem sie!
Wszystko zależy od Ciebie, menadżera profoesjonalnego klanu CS!
http://signup.cs-manager.com/?referer_id=435009
|
|