|
nie bylo.
oczywiscie mowisz o akcji Lubina.
Traore...on gral w Gorlicach jeszcze nie tak dawno.
Ale ****a nasz klub do ch**a waclawa boi sie najwidoczniej sciagac z 3ligi czy nizej.
A taki Boguski ktorego Jerzy E. podebral z 3 ligowej LOMZY jest pierwszoplanowym zawodnikiem.
Szkoda Lubina, ale skoro stoper Stasiak sie tak jaka to nie dziwie sie ze maja opozniony zaplon obroncy tego klubu.
(sory za brakpolskich liter, ale nieposiadam)
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|