Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3321
Stary 28.11.2009, 09:13
Popatrzyłem na tabelę i az mnie szlag trafil. Goscie mogli miec 9 pkt przewagi i spokojnie jechac na wiosne, a zmaist tego mają Legię, Lecha, Chorzów i Bełchatów na ogonie. Niebywałe to wszystko.....
Odpowiedz cytując