Wyświetl pojedynczy post
Ja_Kibic
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: os. Piastów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#518
Stary 28.11.2009, 01:33
WRzŚ napisał(a):Wyświetl post
chvj tam niech sobie maja swoje zdanie ale rozbraja teksty w stylu (cytuje z pamięci)
"dla was mecz to śpiew, zabawa i skakanie - dla mnie coś takiego to chuligaństwo"
"dam 100zł do puszki na oprawe niech kupią nowego bramkarza"
"na mecz przychodzimy dla Wisły a nie dlazabawy - chyba sie niekórym myla piorytety"

hah o takich mowi sie "pikniki"
Odpowiedz cytując