Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4120
Stary 28.11.2009, 00:34
hunter napisał(a):Wyświetl post
Nie spodziewałem się, że kiedyś przyjdzie mi to stwierdzić, ale dzisiaj trzeba pochwalić "Słońce Peru".

Chyba nikt z nas nie spodziewał się, że jednak wywalczymy tekę komisarza ds. spraw budżetu UE.

Z drugiej strony wizerunek dobrego dnia psuje podpis pod tą nieszczęsną ustawą...
Nie siedzę specjalnie w temacie ale o komisarzu ds budżetu slyszałem już chyba od trzech miesięcy. Nie orientuje sie też w "gradyfikacji" poszczegolnych komisarzy ale wg Rz komisja budżetu nie jest przedmiotem pożądania komisarzy z największych krajów. Podobno ważniejszy jest komisarz ds przemysłu (również o tej funkcji mówiło się w kontekście Lewandowkiego).