hunter napisał(a):

Nie spodziewałem się, że kiedyś przyjdzie mi to stwierdzić, ale dzisiaj trzeba pochwalić "Słońce Peru".
Chyba nikt z nas nie spodziewał się, że jednak wywalczymy tekę komisarza ds. spraw budżetu UE.
Z drugiej strony wizerunek dobrego dnia psuje podpis pod tą nieszczęsną ustawą...
|
Nie siedzę specjalnie w temacie ale o komisarzu ds budżetu slyszałem już chyba od trzech miesięcy. Nie orientuje sie też w "gradyfikacji" poszczegolnych komisarzy ale wg Rz komisja budżetu nie jest przedmiotem pożądania komisarzy z największych krajów. Podobno ważniejszy jest komisarz ds przemysłu (również o tej funkcji mówiło się w kontekście Lewandowkiego).