Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12641
Stary 28.11.2009, 00:25
Kurt napisał(a):Wyświetl post

Dodatkowo w lidzę gra Trefl Sopot i Assecco Prokom Gdynia, które wcześniej tworzyly Prokom Trefl Sopot... na jakiej zasadzie to się odbyło... tego nie wiem. Ale ponoć od 1 strycznia zespół z gdynii będzie nazywał się Arka Gdynia. I kibice Arki już na niego chodzą . Także optymistycznie kończąc burdel mamy nie tylko w piłce...



Slabo sie polskim koszem interesuje ale Prokom widząc wieksze mozliwosci (hala,kibice itd) przeniosl zespol z Sopotu do Gdyni,...a w samym Sopocie zostal stary Trefl Sopot.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując