|
Mecz ogladalem z tym ze nie caly,ale mimo ze Amiki bylo chyba wieicej niz dostalii by normalnie goscie ,to zgody miedzy ekipami juz nie ma...taki uklon ze strony Zaglebia
A z Lubina wyroznial sie ten Traore ,dobrze umie zastawic sie ,ma mocny strzal,kogos takiego szukamy
|