Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3319
Stary 28.11.2009, 00:22
Mecz ogladalem z tym ze nie caly,ale mimo ze Amiki bylo chyba wieicej niz dostalii by normalnie goscie ,to zgody miedzy ekipami juz nie ma...taki uklon ze strony Zaglebia

A z Lubina wyroznial sie ten Traore ,dobrze umie zastawic sie ,ma mocny strzal,kogos takiego szukamy
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując