Wyświetl pojedynczy post
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12639
Stary 27.11.2009, 23:42
Cytat:
czemu w polskiej lidze koszyków grają dwie Polonie z Warszawy?
Polonia Azbud Warszawa to stara klasyczna Polonia Warszawa. Druga to drużyna juniorów/młodych zdolnych... nie wiem z jakiej okazji powołana ale awnasowała w każdym razie do PLK. Kibice Polonii obie uznają i obu kibicują

Dodatkowo w lidzę gra Trefl Sopot i Assecco Prokom Gdynia, które wcześniej tworzyly Prokom Trefl Sopot... na jakiej zasadzie to się odbyło... tego nie wiem. Ale ponoć od 1 strycznia zespół z gdynii będzie nazywał się Arka Gdynia. I kibice Arki już na niego chodzą . Także optymistycznie kończąc burdel mamy nie tylko w piłce...

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując