Cytat:
czemu w polskiej lidze koszyków grają dwie Polonie z Warszawy?
|
Polonia Azbud Warszawa to stara klasyczna Polonia Warszawa. Druga to drużyna juniorów/młodych zdolnych... nie wiem z jakiej okazji powołana ale awnasowała w każdym razie do PLK. Kibice Polonii obie uznają i obu kibicują
Dodatkowo w lidzę gra Trefl Sopot i Assecco Prokom Gdynia, które wcześniej tworzyly Prokom Trefl Sopot... na jakiej zasadzie to się odbyło... tego nie wiem. Ale ponoć od 1 strycznia zespół z gdynii będzie nazywał się Arka Gdynia. I kibice Arki już na niego chodzą

. Także optymistycznie kończąc burdel mamy nie tylko w piłce...
