Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3316
Stary 27.11.2009, 22:08
kadziolek1906 napisał(a):Wyświetl post
Amica z nową przyśpiewką ?
Wpada w ucho
"U nas w mieście na Reymonta..."

Aż się chcę oglądać mecze rozgrywane w Kielcach i Lubinie. Niezły ten Traore.
Odpowiedz cytując