Dobra. Wszyscy już wiemy, że każdy sprowadziłby Traore. Może w końcu przestaniecie pisać o nim co tydzień? ... Nudne to już jest.
takie przykłady jak dał np. *
Marcinnno* coś wnoszą do dyskusji, a ciągła gadka o Traore nie ma sensu. Bardzo dobry pilkarz jak na nasze warunki, ale to już każdy wie. I jak napisalam kiedyś- pewnie gonie ściągniemy.
Sorry za OT
