masterlag napisał(a):

|
Fajnie się ogląda ten meczyk (Zagłębie-Lech), bo ostatnio dobre spotkanie naszej Eklasy to chyba był.. Nasz mecz z Lechem (we Wronkach).
|
A Polonia Bytom - Ruch?
A Ruch - Jagiellonia?
A Lech - Ruch?
A Korona - Zagłębie?
Oba ostatnie z poprzedniej kolejki.
Coś mało meczów oglądasz.
Dla mnie też ten poziom mógłby być wyższy, ale bez przesady
