Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3310
Stary 27.11.2009, 21:18
masterlag napisał(a):Wyświetl post
Fajnie się ogląda ten meczyk (Zagłębie-Lech), bo ostatnio dobre spotkanie naszej Eklasy to chyba był.. Nasz mecz z Lechem (we Wronkach).
A Polonia Bytom - Ruch?
A Ruch - Jagiellonia?
A Lech - Ruch?
A Korona - Zagłębie?

Oba ostatnie z poprzedniej kolejki.

Coś mało meczów oglądasz.

Dla mnie też ten poziom mógłby być wyższy, ale bez przesady
Odpowiedz cytując