Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3309
Stary 27.11.2009, 21:00
Przecież Lech nie ma już zgody z Zagłębiem. A co do meczu to obie drużyny grają fajnie, licze, że Zagłębie uciuła przynajmniej remis, bo swoje sytuacje mieli. Jeśli jednak za 2 tygodnie nasi zagrają przeciwko Zagłębiu tak jak w dwóch ostatnich meczach to przewiduje kolejną klęskę...
Odpowiedz cytując