|
Przecież Lech nie ma już zgody z Zagłębiem. A co do meczu to obie drużyny grają fajnie, licze, że Zagłębie uciuła przynajmniej remis, bo swoje sytuacje mieli. Jeśli jednak za 2 tygodnie nasi zagrają przeciwko Zagłębiu tak jak w dwóch ostatnich meczach to przewiduje kolejną klęskę...
|