Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3624
Stary 27.11.2009, 20:39
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
a co nie jest tak jak by wiazal z nim nadzieje to by stawail na niego teraz a nie jak 2 mecze ucho poszly w dupe ....

Wiec smieszny i zalosny ty jestes ....
Chyba nie jesteś w temacie... Leszczak miał kilka wpadek oraz źle się prowadzi(ł), więc nie zasługiwał na szansę.