Teqcontroller napisał(a):

a co nie jest tak jak by wiazal z nim nadzieje to by stawail na niego teraz a nie jak 2 mecze ucho poszly w dupe ....
Wiec smieszny i zalosny ty jestes ....
|
Chyba nie jesteś w temacie... Leszczak miał kilka wpadek oraz źle się prowadzi(ł), więc nie zasługiwał na szansę.