picasso napisał(a):

|
a mnie się podoba...rozumiem,że ty jesteś niekwestionowanym autorytem w dziedzinie estetyki.to zapewne oczywista oczywistość.KUBA NA PREZYDENTA
|


Rzeczywiscie zbyt mocnych inwektyw użyłem
Każdy ma swoj gust a ja bynajmniej sie za arbitra elegancji

nie uwazam.
Dla innych może być to unikatowe piękno na skalę światową. Nie zamierzam tego krytykować.
Ujmę to inaczej - przez większość forumowiczów skyscrapercity stadion jest oceniany negatywnie pod wzgledem estetyki projektu.
I sam się z tym zgadzam. Tyczy się to głownie niezgrania trybun ze sobą (gdyby wszystkie były w identycznym stylu estetyka stadionu stałaby na duzo wyzszym poziomie), braku jednolitej koncepcji od początku, okrąglaka wziętego z kosmosu i innych detali. Być może gdyby zewnętrzna elewacja była wszędzie w stylu tej z AiB oraz C i spojna ze sobą stadion mógłby wyglądać ciekawiej.
Mam nadzieje, ze nie uraziłem nikogo skrajnością opinii
