Wyświetl pojedynczy post
Kuba
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5878
Stary 27.11.2009, 20:36
picasso napisał(a):Wyświetl post
a mnie się podoba...rozumiem,że ty jesteś niekwestionowanym autorytem w dziedzinie estetyki.to zapewne oczywista oczywistość.KUBA NA PREZYDENTA


Rzeczywiscie zbyt mocnych inwektyw użyłem

Każdy ma swoj gust a ja bynajmniej sie za arbitra elegancji nie uwazam.
Dla innych może być to unikatowe piękno na skalę światową. Nie zamierzam tego krytykować.

Ujmę to inaczej - przez większość forumowiczów skyscrapercity stadion jest oceniany negatywnie pod wzgledem estetyki projektu.
I sam się z tym zgadzam. Tyczy się to głownie niezgrania trybun ze sobą (gdyby wszystkie były w identycznym stylu estetyka stadionu stałaby na duzo wyzszym poziomie), braku jednolitej koncepcji od początku, okrąglaka wziętego z kosmosu i innych detali. Być może gdyby zewnętrzna elewacja była wszędzie w stylu tej z AiB oraz C i spojna ze sobą stadion mógłby wyglądać ciekawiej.

Mam nadzieje, ze nie uraziłem nikogo skrajnością opinii
Powód: jżs
Ostatnio edytowane przez Kuba : 27.11.2009 o godz. 20:41.
Odpowiedz cytując