Wyświetl pojedynczy post
laxa
Senior Member
 
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3622
Stary 27.11.2009, 20:26
tofik napisał(a):Wyświetl post
Może po prostu pierwszy raz za czasów panowania Skorży dostali na zgrupowaniu w dupę po europejsku od tego Włocha ?
Stąd kilku się posypało, a inni mają jak to mawiał Gmoch po 50 kilo każda nóżka ?

Polacy mają to do siebie, że muszą być na świeżości inaczej kaplica jak na wielkich imprezach. Komu przyjdzie do łba zrobić intensywny obóz przygotowawczy tego za chwilę nie ma. Śmieszne i za razem smutne.
Też mam takie wrażenie że Terzotti im pocisnął i teraz lebiody ledwo człapią. Większości to nie posłużyło (ale innej drogi nie ma), jednak widać Marcelo i Alvarez są w formie.
Czesław Michniewicz : Wszyscy ci, którzy dziś bez opamiętania - łącznie z niektórymi zawodnikami Wisły - krytykują Petrescu, po pewnym czasie zrozumieją, że właśnie mieli okazję przez dziewięć miesięcy dotknąć prawdziwego zawodowstwa bez konieczności wyjazdu z kraju.