Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3619
Stary 27.11.2009, 19:57
Może po prostu pierwszy raz za czasów panowania Skorży dostali na zgrupowaniu w dupę po europejsku od tego Włocha ?
Stąd kilku się posypało, a inni mają jak to mawiał Gmoch po 50 kilo każda nóżka ?

Polacy mają to do siebie, że muszą być na świeżości inaczej kaplica jak na wielkich imprezach. Komu przyjdzie do łba zrobić intensywny obóz przygotowawczy tego za chwilę nie ma. Śmieszne i za razem smutne.
..