Może po prostu pierwszy raz za czasów panowania Skorży dostali na zgrupowaniu w dupę po europejsku od tego Włocha ?
Stąd kilku się posypało, a inni mają jak to mawiał Gmoch po 50 kilo każda nóżka ?
Polacy mają to do siebie, że muszą być na świeżości inaczej kaplica jak na wielkich imprezach. Komu przyjdzie do łba zrobić intensywny obóz przygotowawczy tego za chwilę nie ma. Śmieszne i za razem smutne.