Tak trochę...
Zauważyliście że od kiedy ten Terzotti pojawił się w naszym klubie piłkarze są jakby bardziej senni?
http://www.sport.pl/pilka/1,65029,73...no_srodki.html
A i czy to Skorża nie zabiegał mocno o Włocha?
Bronex
Jak sobie wyobrażasz cierpliwość kibiców Wisły (nie mówię o sobie) żeby czekać jakiś dłuższy czas na wyniki? Petrescu pograł ponad 1 rok a już były narzekania. A co do szkolenia młodzieży - pełna zgoda, ale tutaj efekty będą jeszcze później.
Ilu "prawdziwych Wiślaków" to wytrzyma czekanie na efekty jak po 2 porażkach jest płacz na całą Polskę?