|
bardzo mądry post - mam nadzieję jedynie, że mylisz sie co do tego, że Skorża z dobrym składem nie jest w stanie niczego ugrać w Europie.
Oczywiście, ma za sobą dramatyczne porażki (Levadia, słaby Tottenham) ale i dobre mecze (Beitar, rewanż z Barcą)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|