Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16650
Stary 27.11.2009, 19:17
3rider napisał(a):Wyświetl post
Problem w tym, ze byc moze dobrzy zawodnicy w Wisle sa (jakims cudem w koncu siegaja po medale w ME), ale jak mamy sie o tym dowiedziec skoro Skorza mlodym mowi "nie". Pewnie, ze nie od razu 2-3 z ME na boisko. Ale wprowadzac zawodnika tak, zeby gral obok mocnych graczy i podciagal sie.
Przeciez Skorża powiedział przy okazji testowania młodego Norwega, że polityka klubu nie polega na zatrudnianiu graczy na poziomie ME czy trochę lepszym. Z czego wynika, ze będziemy szukali (jesli Skorża zostanie) graczy gotowych już od razu do gry
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując