3rider napisał(a):

|
Problem w tym, ze byc moze dobrzy zawodnicy w Wisle sa (jakims cudem w koncu siegaja po medale w ME), ale jak mamy sie o tym dowiedziec skoro Skorza mlodym mowi "nie". Pewnie, ze nie od razu 2-3 z ME na boisko. Ale wprowadzac zawodnika tak, zeby gral obok mocnych graczy i podciagal sie.
|
Przeciez Skorża powiedział przy okazji testowania młodego Norwega, że polityka klubu nie polega na zatrudnianiu graczy na poziomie ME czy trochę lepszym. Z czego wynika, ze będziemy szukali (jesli Skorża zostanie) graczy gotowych już od razu do gry