Mixu napisał(a):

A tak z innej beczki to czy my aby nie mamy jakiejś umowy o wspołpracy z jakimś zagranicznym zespołem? Bo jeśli takową mamy to czemu nie widać efektów tej współpracy? Chyba że jest to Reggina ale szczerze wątpie..Niech mnie jakiś forumowicz uświadomi
|
Wiem, że po transferze Błaszczykowskiego coś się mówiło o jego obecnym klubie. Niestety nie wiem co dalej z tym.