Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16648
Stary 27.11.2009, 18:15
Mixu napisał(a):Wyświetl post
A tak z innej beczki to czy my aby nie mamy jakiejś umowy o wspołpracy z jakimś zagranicznym zespołem? Bo jeśli takową mamy to czemu nie widać efektów tej współpracy? Chyba że jest to Reggina ale szczerze wątpie..Niech mnie jakiś forumowicz uświadomi
Wiem, że po transferze Błaszczykowskiego coś się mówiło o jego obecnym klubie. Niestety nie wiem co dalej z tym.
Odpowiedz cytując