|
A na pudełku jest napis PL ? Ja również do Gears of War szczescia nigdy nie mialem,ściągałem już chyba z 10 razy i nigdy nie dzialala prawidlowo...
Sproboj wejsc na stronke tej ekstra klasyki moze tam sa jakies patche lub po prostu spolszczenie do sciagniecia.
|