Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1152
Stary 27.11.2009, 16:30
A na pudełku jest napis PL ? Ja również do Gears of War szczescia nigdy nie mialem,ściągałem już chyba z 10 razy i nigdy nie dzialala prawidlowo...
Sproboj wejsc na stronke tej ekstra klasyki moze tam sa jakies patche lub po prostu spolszczenie do sciagniecia.
Odpowiedz cytując