|
Kupiłem sobie ostatnio Gears of War z ekstraklasyki Gold. jest kilka problemów:
1.Nie da sie ustawić polskiego języka
2.Nie moge używać saevów bo gra nie chce mnie zalogować do Game for Windows. Konto zalożyłem.
Miał ktoś podobne problemy i czy je roziązal?
z jezykiem polskim sobie w polowie poradzilem, pozmieniałem rozszeżenia z tint (angielski) na POL. ale to nie ma polskich znakow i zamiast tych liter mam prostokąciki.
Śmieszne jest to że na piracie nie ma takich problemow.
|