Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1149
Stary 27.11.2009, 15:59
Kupiłem sobie ostatnio Gears of War z ekstraklasyki Gold. jest kilka problemów:

1.Nie da sie ustawić polskiego języka
2.Nie moge używać saevów bo gra nie chce mnie zalogować do Game for Windows. Konto zalożyłem.

Miał ktoś podobne problemy i czy je roziązal?

z jezykiem polskim sobie w polowie poradzilem, pozmieniałem rozszeżenia z tint (angielski) na POL. ale to nie ma polskich znakow i zamiast tych liter mam prostokąciki.

Śmieszne jest to że na piracie nie ma takich problemow.
Odpowiedz cytując