shad napisał(a):

dokument jakich wiele, teoria jakich wiele, ilu naukowców tyle teorii
po prawej stronie w linkach masz film "the secret pl"
NIE polecam, jest to manipulatorski film, w dodatku totalny szajs, niestety wielu ludzi się na to nabiera, obawaiam się ze większość filmów w prawym boxie można takimi określić, prawdopodobnie wszystkie mają podobny schemat...
a co do tematu globalnego ocieplenia, to tutaj tez masz:
http://doskonaleszare.blox.pl/2009/1...he-Coffin.html
PS. polecam "psychomanipulacjie" Wikowskiego
http://wysylkowa.pl/ks749686.html