anonim. napisał(a):

|
Ubierzcie dresiki i idźcie się pobujać.
|
i Obrońca Praw Dresów <w skrócie OPD>

diablo885 napisał(a):

|
Zbaczając z tematu.. anonim- Co masz do ubioru dresowego? Ogarnij się człowieku albo nie wypisuj bzdur
|
taka perełka,warta odnotowania i głębszego zastanowienia

