Wyświetl pojedynczy post
dawidTS
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#510
Stary 26.11.2009, 23:17
anonim. napisał(a):Wyświetl post
Ubierzcie dresiki i idźcie się pobujać.
i Obrońca Praw Dresów <w skrócie OPD>


diablo885 napisał(a):Wyświetl post
Zbaczając z tematu.. anonim- Co masz do ubioru dresowego? Ogarnij się człowieku albo nie wypisuj bzdur

taka perełka,warta odnotowania i głębszego zastanowienia
TYLKO CW3L3 NOSZA ZELE !
Odpowiedz cytując