SPRZEDAM:
"niezniszczalny" SAMSUNG SOLID B2100 z Plusa(rozpakowany-nieużywany, pudełko, gwarancja, ładowarka,słuchawki,czarny kolor)
http://s.blomedia.pl/komorkomania.pl...xplorer-11.jpg
NOKIA 6151 z Plusa(1,5 roku użytkowania, stan idealny, czarny kolor,pudełko, gwarancja i ładowarka)
http://www.swotti.com/tmp/swotti/cac...37;2061513.jpg
Posiadam wszelkie papiery na obydwa telefony.
Zainteresowani na priv, cena do uzgodnienia
