Gwiaździsty napisał(a):

|
Arka paliła szaliki Lechii na środowych derbach, ale tu coś cicho o karach.
|
Bo ten mecz był awansem z kolejki rozgrywanej w najblizszy wekend, wiec kary za ten mecz beda rozpatrywane za tydzień. Poza tym nie życzmy zadnemu klubowi tego by dostawał kary.