Wyświetl pojedynczy post
WSB
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#713
Stary 26.11.2009, 20:17
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Arka paliła szaliki Lechii na środowych derbach, ale tu coś cicho o karach.
Bo ten mecz był awansem z kolejki rozgrywanej w najblizszy wekend, wiec kary za ten mecz beda rozpatrywane za tydzień. Poza tym nie życzmy zadnemu klubowi tego by dostawał kary.