Wyświetl pojedynczy post
wislak11
Junior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#705
Stary 26.11.2009, 19:27
daveTS, skoro jesteś "Chuliganem" to zapewne widziałeś co się działo i nie chcesz oglądać swojej mordki w internecie...? Myślę, że jesteś także świadom, że kilku"chuliganów" za filmowanie "zdarzeń" niepotrzebnie zebrało oklep, gdyż zbytnio angażowali się w "zdarzenie".
Reasumując śmigaj na interie i onet zwalczać pasiastych