|
Z każdym kolejnym dniem ma coraz większe obawy do tego co może wnieść nowy trener. Mamy dwóch walecznych piłkarzy. Sobolewski, Głowacki. Mówię wam. Z tymi piłkarzami sukcesów w europejskich pucharach się nie doczekamy. Jeśli drużyna xxx ustępuje wyraźnie drużynie yyy pod względem technicznym to kluczem do sukcesu może okazać się waleczność, agresja i nieustępliwość piłkarzy. My zatrudniamy tylko takich dobrych technicznie, uważających przy tym by czasem nie odnieść kontuzji. W złą stronę poszła polityka transferowa. A Skorża jej nie pomógł. Potrzebujemy min 5-6 piłkarzy na różnych pozycjach z minimum taką walecznością jaką wykazuje Sobolewski. To tylko moje zdanie, ale z tej mąki chleba nie będzie...
|