sergio napisał(a):

A myslisz że coraz lepsi piłkarze zagraniczni będą przyjeżdzać do kraju gdzie reprezentacja
jest na poziomie Albani Estonii i Bóg wie kogo jeszcze!
Żaden klasowy piłkarz nie będzie grał w lidze gdzie tylko może stracić na swojej wartości?
Mogę się założyć że jeśli by ponownie zapytać Kirma czy Irsaka czy chcieliby grać w naszej
lidze bez zająknięcia by odmówili!
|
Dla większości piłkarzy ważna jest tylko kasa. Taki Żurawski mógł powalczyć o LM z Wisłą, a zdecydował się pójść do nawet nie mistrza Cypru, bo tam dostał 2x więcej kasy. Jak pojawią się poważne pieniądze, to będą i sensowni gracze z zagranicy.
Panie Dudi - myślę że w niektórych klubach znajdą się rozsądni ludzie z pomysłem, jak napływające pieniądze dobrze zainwestować. Całe szczęście tutaj nawet PZPN nie jest w stanie zaszkodzić.