martin_6 napisał(a):

I było Smudę wywalać? 
Akurat przed piłką ligową jakieś perspektywy widzę. Kluby będą się robiły coraz bogatsze dzięki nowym stadionom, to zaczną ściągać coraz lepszych piłkarzy z zagranicy. Natomiast dla kadry w najbliższym czasu ratunku nie widzę...
|
ale co z tego, że będzie coraz więcej pieniędzy? PZPN też ma dużo pieniędzy i nic się od lat nie zmienia! Tu się ludzie muszą zmienić, a nie ilość zer na kontach klubów!