Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3297
Stary 26.11.2009, 16:12
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
I było Smudę wywalać?

Akurat przed piłką ligową jakieś perspektywy widzę. Kluby będą się robiły coraz bogatsze dzięki nowym stadionom, to zaczną ściągać coraz lepszych piłkarzy z zagranicy. Natomiast dla kadry w najbliższym czasu ratunku nie widzę...
ale co z tego, że będzie coraz więcej pieniędzy? PZPN też ma dużo pieniędzy i nic się od lat nie zmienia! Tu się ludzie muszą zmienić, a nie ilość zer na kontach klubów!
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując