|
Odra - Wisła
Skład : Pawełek - Alvarez,Diaz,Marcelo,Piotr Brożek - Ćwielong,Cantoro,Jirsak,Kirm - Małecki,Paweł Brożek
Zmiany : Łobodziński,Boguski,Leszczak
Wynik : 0:2
Bramki : Ćwielong,Kirm
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 28.11.2009 o godz. 18:42.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!
|