TSW Fanatyk napisał(a):

a jakie powinny być obciążenia wracając po kontuzji kolana?
dzięki za odpowiedzi
|
Zalezy coś dokładnie sobie zrobił.
Ja po zerwanym wiązadle (ACL) i paru innych cudach w nodze zacząłem od chodzenia po bieżni, potem od truchtu, przez bieg, do sprintów po 17km/h, a teraz na maszynie macham 180kg (na obie nogi oczywiście) i nic złego się nie dzieje
