Wyświetl pojedynczy post
miba
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków NH/Krowodrza/Libertów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#788
Stary 26.11.2009, 13:49
TSW Fanatyk napisał(a):Wyświetl post
a jakie powinny być obciążenia wracając po kontuzji kolana?

dzięki za odpowiedzi

Zalezy coś dokładnie sobie zrobił.

Ja po zerwanym wiązadle (ACL) i paru innych cudach w nodze zacząłem od chodzenia po bieżni, potem od truchtu, przez bieg, do sprintów po 17km/h, a teraz na maszynie macham 180kg (na obie nogi oczywiście) i nic złego się nie dzieje
Odpowiedz cytując