Wyświetl pojedynczy post
hunter TSW
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Wolbrom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1400
Stary 26.11.2009, 13:22
SkMk-----> zgadzam się z Tobą w 100%. Też mam straszne ciśnienie na te mecze. Wynik w derbach to jest bardzo ważna sprawa. A jeśli chodzi o niedzielne wydarzenia to mam w domu żałobe totalną i szybko nie minie :(
Odpowiedz cytując