For_FuN_ napisał(a):

|
To juz wiemy, ze Dan w Polsce by nie pracowal...500 tys. euro za sezon? Kto tyle u nas dalby trenerowi?
|
Dan już teraz zarobił dla swojego klubu kilka milionów euro za udział w LM i co najwazniejsze za wyniki w tej grupie.
Mozna powiedzieć, że się spłacił z nawiązką