Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Kao
Member
Od: 07.2008
Offline
#
3004
26.11.2009, 08:54
Przepraszam, ale jak Wisła nie jedzie w tym sezonie na farcie, to ja jestem królowa Elżbieta. Nawet nie chcę wymieniać, dwa samobóje, trzy czerwone, raz gol w końcówce, trzy razy 2:1 w bólach.
Kao
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kao
Znajdź inne posty napisane przez Kao