Wyświetl pojedynczy post
Kao
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3004
Stary 26.11.2009, 08:54
Przepraszam, ale jak Wisła nie jedzie w tym sezonie na farcie, to ja jestem królowa Elżbieta. Nawet nie chcę wymieniać, dwa samobóje, trzy czerwone, raz gol w końcówce, trzy razy 2:1 w bólach.
Odpowiedz cytując