klusek106 napisał(a):

Panowie szybka pilka...
Gdzie najlepiej i najtaniej ubezpieczyc samochod ? Mam prawko od sieprnia. Auto Golf 3 gt. Ile by tak pi razy oko wyszlo ? (wiem ze są kalkulatory internetowe... ale troche to zagmatwane)
|
Tylko i wyłącznie mbank i ubezpieczenie od nich, nigdzie taniej nigdy nie było a po porówaniu np z ofertą po znajomości po niskich stawkach naprawdę z niską prowizją itd byli na zbliżonym pozimie ale cały czas taniej mbank. Jak będziesz ubezpioeczał tam to daj znać, jak byś miał pytanie to robiłęm tam kilka ubezpieczeń to ci pomogę na ile będę umiał.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.