Borek w skrotach na Polsacie mowi ze nie moze do dzis zrozumiec polityki Wisly
przyznam ze ja tez
najpierw Kosa ,ktory dzis sobie gra w LM ,a my w zastpstwie sprowdzilsmy sobie Lobo i kompromitacje z Levadią
jak widzialem jego mine to jakby nie mogl tego przezałowac hehe fajnie to wygladało
Cytat:
Pamiętam jak się z niego Legioniści naśmiewali.
Bilety do Bukaresztu chcieli kupować. Szkoda, że to Cupiał mu kupił :(
|
a ten co tu mu chcial kupowac gdzie dzis jest

i czy odnosi sukcesy jak Dan?
czy raczej jego kariera ograniczy sie juz do niszenia pilek dla pilkarzy po treningu?