Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3001
Stary 26.11.2009, 00:46
Borek w skrotach na Polsacie mowi ze nie moze do dzis zrozumiec polityki Wisly

przyznam ze ja tez


najpierw Kosa ,ktory dzis sobie gra w LM ,a my w zastpstwie sprowdzilsmy sobie Lobo i kompromitacje z Levadią

jak widzialem jego mine to jakby nie mogl tego przezałowac hehe fajnie to wygladało


Cytat:
Pamiętam jak się z niego Legioniści naśmiewali.

Bilety do Bukaresztu chcieli kupować. Szkoda, że to Cupiał mu kupił :(

a ten co tu mu chcial kupowac gdzie dzis jest i czy odnosi sukcesy jak Dan?

czy raczej jego kariera ograniczy sie juz do niszenia pilek dla pilkarzy po treningu?
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując