Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1370
Stary 26.11.2009, 00:18
Ha ha widzialem kawalek skrotow na Polsacie i w przerwie przed meczem Apoelu Borek nie mogl przezalowac ze Wisla stracila Kose

ale dobrze Kowlaczyk mu odpowiedzial ze Kosa pyka sobie na dobrych murawach po 25 stopniach C,i gra z Chaelsea ,Porto itd a tu tulal by sie po Sosnowcu i gral dla 3 tys luidzi.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując