Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3511
Stary 25.11.2009, 19:25
A według mnie Boniek napisał święte słowa

"Dopóki po meczu będziemy widzieli tylko zestresowanych trenerów, a nie piłkarzy, to wielką piłkę oglądać będziemy tylko w telewizorze"

Ktoś widział w tym sezonie piłkarza Wisły, którego łapią skurcze? Który pada ze zmęczenia?

Pytam o boisko oczywiście. Jeśli któryś przemęczył się gdzie indziej to już jego sprawa...

Zwolnili Petrescu, Lenczyka czemu nie Skorżę? Co to zmieni? Nic bo klub nie ma na dobrego trenera z zagranicy a nikt nie zaryzykuje niewiadomej mając po 14 kolejkach lidera i 3 pkt przewagi. Pieniądze dostaje się - przynajmniej z Canal + - większe za mistrza nawet przegrywając z Lechem, Cracovią i Legią niż za miejsce kolejne nawet po wygranych "prestiżach". A budżety mają to do siebie, że trzeba je domykać.

A mnie to w klubie brakuje najbardziej szefa. Z całym szacunkiem Wilczek jest księgowym i tyle tylko widać. B. Cupiał aż tak się nie udziela. Brakuje w Wiśle osoby, która "trzymałaby linię", dbała o interes klubu i miała realną moc decyzyjną. I kręgosłup taki jak Markus

Czy Skorża kimś takim będzie? Nie był.