rozarian napisał(a):

|
koyoot,nie zobaczysz w moich tekstach afirmacji dla minimalizmu piłkarzy i ich zachowań na boisku.Zdaję sobie sprawę,że wina rozkłada się na wiele osób,ale Ty to wiesz,i ja wiem,że np.u Lenczyka taki"teatrzyk"jaki odstawia na boisku Małecki skończyłby się dla niego ławą,albo trybunami.
|
a Lenczyka to juz piłkarzyki z Wisły nie zwolniły
i tu racje ma FraMAT