Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wiernyTS
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Z R22
Offline
#
16608
25.11.2009, 15:07
Dejan Lekic. hmm. Jesli rzeczywiscie jest taki przedobry to znajac zycie zgłosi sie po niego zachód... i po sprawie.
wiernyTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiernyTS
Znajdź inne posty napisane przez wiernyTS