Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3490
Stary 25.11.2009, 14:38
boleck,to raczej Ty wyglądasz mi na nastolatka,który próbuje coś tam perorować,ale efekty są żałosne.Szkoda mi czasu na ludzi,którzy bardziej kochają Skorżę od Wisły.Natomiast za serwilistyczny tekst o tym,że Twój kochany Maciuś miałby cudownie w Lechu,to ktoś z gorszymi manierami ode mnie napisałby Ci coś wulgarnego.Nie ja,i na tym poprzestanę.