klusek106 napisał(a):

Panowie szybka pilka...
Gdzie najlepiej i najtaniej ubezpieczyc samochod ? Mam prawko od sieprnia. Auto Golf 3 gt. Ile by tak pi razy oko wyszlo ? (wiem ze są kalkulatory internetowe... ale troche to zagmatwane)
|
Facet bierz kogos z rodziny ze znizkami OC jako wspolwlasciciela auta bo sie nie wyplacisz ;/ Bez zadnych znizek wyszło by Ci pewnie grubo ponad tysiac..
Ja teraz płace za Astre z 93,z maksymalnymi znizkami ojca 600 z hakiem..
P.S
Polecic Ci moge biuro ubezpieczen na Piłsudskiego 28 A,w bramie,obok sklepu rowerowego

Mają umowy z kilkoma firmami i zawsze kobita wybierze Ci najtansza dla Ciebie opcje.