Wyświetl pojedynczy post
maciek777
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12600
Stary 25.11.2009, 14:23
klusek106 napisał(a):Wyświetl post
Panowie szybka pilka...

Gdzie najlepiej i najtaniej ubezpieczyc samochod ? Mam prawko od sieprnia. Auto Golf 3 gt. Ile by tak pi razy oko wyszlo ? (wiem ze są kalkulatory internetowe... ale troche to zagmatwane)
Facet bierz kogos z rodziny ze znizkami OC jako wspolwlasciciela auta bo sie nie wyplacisz ;/ Bez zadnych znizek wyszło by Ci pewnie grubo ponad tysiac..

Ja teraz płace za Astre z 93,z maksymalnymi znizkami ojca 600 z hakiem..

P.S
Polecic Ci moge biuro ubezpieczen na Piłsudskiego 28 A,w bramie,obok sklepu rowerowego Mają umowy z kilkoma firmami i zawsze kobita wybierze Ci najtansza dla Ciebie opcje.
Ostatnio edytowane przez maciek777 : 25.11.2009 o godz. 14:26.
Odpowiedz cytując