nesta napisał(a):

Mnie tylko rozbraja argument pod tytulem: "Skorza pozostaje na stanowisku, bo nie ma dla niego alternatywy."
To naprawde jest wtedy z Wisla zle jesli taki jest faktyczny stan rzeczy. Ja w ogole tego nie rozumiem.. Jak taki klub, w ogole moze realizowac taka opcje ? Z takiego argumentu wynika, ze swiadomie trwamy w zlym wyborze, bo nikomu sie nie chce ruszyc d.. i poszukac na swiecie innego trenera ?
.
|
Po co nam nowy trener?
Tylko po to, żeby coś się podziało?
Tylko po to żeby piłkarze (jeśli trener im przypasuje) zagrali świetnie jedną rundę lub (jesli im nie przypasuje) zwolnili trenera po kolejnych kilku meczach?
I jeszcze coś:
Skorża ponoć musi do zimy nie przegrać tych trzech spotkań, żeby zostać....
Jak myslicie: wyjdzie na boisko i będzie strzelał bramki? Czy podlizywał się kopaczom w szatni?
A co zrobią kopacze?
Przecież w ten sposób powiedziano im wyraźnie: od was zależy czy Skorża zostanie czy odejdzie.
Jaki to ma sens?