Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5821
Stary 25.11.2009, 12:25
Cytat:
Na tym etapie wyglada zdecydowanie lepiej niż np. Stadion Legii. Pozdrawiam
O tak, zwłaszcza z tą zachęcającą murawą i odwiecznymi z nią problemami. Zastanawiam się, jak to będzie wyglądało, gdy jakieś 70% nawierzchni będzie przez większą część dnia schowana w cieniu trybun...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując