Cytat:
Na tym etapie wyglada zdecydowanie lepiej niż np. Stadion Legii. Pozdrawiam
|
O tak, zwłaszcza z tą zachęcającą murawą i odwiecznymi z nią problemami. Zastanawiam się, jak to będzie wyglądało, gdy jakieś 70% nawierzchni będzie przez większą część dnia schowana w cieniu trybun...