Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1945
Stary 25.11.2009, 11:56
igortsw napisał(a):Wyświetl post
pisał,pisał...

Ogólnie jak usłyszałem ze Kordian to pomyślałem, że leże, bo to jedna z niewielu książek której nie czytałem (nawet streszczenia) naszczęście była również Lalka którą przeczytałem w pełnej wersji, fragment dość pomocny, moze troche mało odnisołem sie do książki ale ogólnie jestem zadowolny.
Żeby zdać maturę z Polskiego nie trzeba czytać lektur Sam nie przeczytałem żadnej przez całe liceum a wczorajsza matura poszła całkiem nieźle. Tak na prawdę w zupełności wystarczają streszczenia a nawet i bez nich można wiele napisać opierając się o zamieszczone fragmenty.

Odpowiedz cytując