igortsw napisał(a):

pisał,pisał...
Ogólnie jak usłyszałem ze Kordian to pomyślałem, że leże, bo to jedna z niewielu książek której nie czytałem (nawet streszczenia) naszczęście była również Lalka którą przeczytałem w pełnej wersji, fragment dość pomocny, moze troche mało odnisołem sie do książki ale ogólnie jestem zadowolny.
|
Żeby zdać maturę z Polskiego nie trzeba czytać lektur

Sam nie przeczytałem żadnej przez całe liceum a wczorajsza matura poszła całkiem nieźle. Tak na prawdę w zupełności wystarczają streszczenia a nawet i bez nich można wiele napisać opierając się o zamieszczone fragmenty.